Laboratorium
Health In Hands

Szukasz miejsce gdzie natura współpracuje z nauką aby kreować idealną harmonię poprawiającą jakość życia?
Sprawdź, co oferuje nasze laboratorium wyróżnione certyfikatem przetwórstwa żywności organicznej.

0 +

Ultra receptur

0 +

Godzin badań

0 +

Specjalistów

0 +

Suplementów

Nasza misja i wizja

Moc natury – bez placebo

Tworzymy wysokiej jakości ekstrakty roślinne, ekstrakty konopne i suplementy diety, które naprawdę działają. Współpracujemy ze środowiskami naukowymi w celu opracowywania unikalnych formuł, które wykorzystujemy w produktach do spożycia oraz produktach kosmetycznych.

Podejście naukowe

Unikalne kompozycje substancji aktywnych prosto z roślin.

Transparentność

Kontrola nad cyklem produkcyjnym od ziarenka po finalny produkt.

Opracowanie receptur

Niezależnie od tego, czy masz konkretny pomysł na produkt albo wręcz przeciwnie, jedynie mglisty zamysł – pomożemy Ci opracować recepturę adekwatną do celów zastosowania. Oferujemy dedykowane receptury, które są zgodne ze standardami HACCP, GMP i GHP. Jest także możliwość korzystania z naszych receptur, które przeszły badania i testy efektywności.

Tworzenie produktów usługowo

Z naszą pomocą możesz stworzyć produkt gotowy od A do Z, który
trafi prosto do rąk Twoich klientów. Przygotowujemy wysokiej klasy
ekstrakty roślinne, które następnie mieszamy i rozcieńczamy tak, aby
powstał jakościowy produkt końcowy. Wszystkie procesy przeprowadzamy zgodnie z restrykcyjnymi normami Sanepidu. Nasze laboratorium Health In Hands zostało zatwierdzone jako jednostka produkująca i przetwarzająca żywność.

Analiza laboratoryjna gotowego produktu (wraz z przygotowaniem kart produktowych)

Jeśli masz już swój gotowy produkt, nasze laboratorium pomoże Ci określić zawartość jego wartości odżywczych, skład chemiczny i stężenie kannabinoidów. Możemy również przygotować karty produktowe, w których znajdą się wszystkie najważniejsze informacje takie jak: skład, właściwości, zalecenia dotyczące stosowania, dawkowanie czy sposób przechowywania. Badania wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie HPLC do analizy cieczowej.

Konfekcjonowanie

Zwyczajowo przygotowane produkty dostarczamy w zbiorczych pojemnikach o minimalnej pojemności 1 l. Na specjalne życzenie klienta świadczymy usługę rozlewania produktu do określonych pojemności butelek/słoików dostarczonych przez klienta.

Dodatkowe usługi laboratoryjne na zlecenie

Jako wyspecjalizowane laboratorium w zakresie ekstrakcji ziół i uszlachetniania ekstraktów świadczymy usługi dla naszych klientów na bazie parku maszyn w naszej firmie.

Zapraszamy osoby chcące uszlachetnić ekstrakt, odwoskować, podnieść procentowość, oddzielić chlorofil i terpeny oraz wiele innych.

Co dzieje się w naszym laboratorium konopnym, kiedy powstaje produkt?
(przykładowe procesy)

1. Ekstrakcja surowców roślinnych

Wytwarzamy nasze ekstrakty tak, by wyciągnąć z roślin wszystkie najcenniejsze właściwości i zmaksymalizować działanie poszczególnych enzymów.
Stosujemy ekstrakcję węglowodorami użyciem etanolu i heksanu, który potrzebuje zaledwie 36 stopni Celsjusza do wrzenia. Co więcej, wyciąga cenne związki polarne z konopi, w tym cały zakres żywic, terpenów i flawonoidów. Dzięki użyciu tej metody uzyskujemy ekstrakt RAW pełen biofotonów i aromatycznych terpenów, dający najlepsze rezultaty lecznicze.

2. Odwoskowanie/dekarboksylacja

Moje właściwości przeciwbólowe potwierdzają badania naukowe i opinie użytkowników. Łagodzę m.in. bóle mięśniowe, o charakterze neuropatycznym, bóle przewlekłe. 100% skuteczności, żadnego placebo.

3. Degradacja lub separacja

Dzięki degradacji/separacji eliminujemy rozpuszczalniki i uzyskujemy bardziej skoncentrowany specyfik. W procesie destylacji cienkowarstwowej rozdzielamy go na frakcje żywiczne i pozbywamy się przekroczeń THC z produktu tak, by był legalny i dopuszczony do oficjalnej sprzedaży.

4. Badanie chromatograficzne

Przedostatni etap naszej pracy to wysłanie próbki produktu do badań, nadanie mu serii i dostarczenie wyników klientowi.

5. Gotowy produkt i konfekcjonowanie

Kiedy mamy już gotowy i przebadany produkt, pakujemy go w zbiorczy pojemnik lub konfekcjonujemy w butelki 10/30/50 ml. Koszty zależą od ilości i rodzaju produktu.

Napisz do nas, by rozpocząć współpracę

Jeśli masz pytania, jak możemy Ci pomóc rozwinąć Twoją markę lub chcesz umówić się na spotkanie, by omówić nasze możliwości, napisz.